Technologie

Již 100 let se Ottobock věnuje zlepšování kvality života osob se zdravotním postižením, navrhováním a výrobou produktů, které jim dávají možnost žít aktivní a nezávislý život.

Specializovaná oddělení pro protetiku, pro ortotiku, pro podporu mobility a zdravotní péči spojují své síly, aby mohly nabídnout kompletní sortiment produktů lepší kvality a parametrů, které slouží pro každodenní aktivity a sport na celém světě.


Jak se vyrábí běžecké chodidlo z uhlíkových vláken

Zajímá vás, jak se vyrábí běžecká karbonová chodidla, která používají paralympijští atleti včetně Heinricha Popowa, Marlou van Rhijn a Martiny Caironi? Podívejte se, jak a dozvíte se také o tom, jaká věda a technika se skrývá za speciálními běžeckými chodidly vyráběnými firmou Ottobock.


Sportovní nadkolenní systém

Sportovní protézou s kolenním kloubem 3S80 Sport byla úspěšně převedena technologie z individuálních výkonných protéz pro profesionální sportovce do sériové výroby protézových komponentů pro amatérský sport.

více

ProCarve lyžařská protéza

ProCarve je lyžařská protéza, určená pro velmi aktivní uživatele. Má integrované výkonné tlumiče pro ovládání flexe a extenze. Je vhodná pro uživatele s podkolenní, nadkolenní amputací i exartikulací kolena.

více

Genium X3 - bionická protéza

Genium X3 - jedinečná kombinace technologie, funkčnosti a intuitivního používání. S tímto systémem jsou možné téměř všechny druhy aktivit.

více

C-Leg - protézový sestém

Mikroprocesorem řízený protézový systém C-Leg přináší svobodu a bezpečnost pohybu pro amputované.

více