Technologie

Již 100 let se Ottobock věnuje zlepšování kvality života osob se zdravotním postižením, navrhováním a výrobou produktů, které jim dávají možnost žít aktivní a nezávislý život.

Specializovaná oddělení pro protetiku, pro ortotiku, pro podporu mobility a zdravotní péči spojují své síly, aby mohly nabídnout kompletní sortiment produktů lepší kvality a parametrů, které slouží pro každodenní aktivity a sport na celém světě.


 Jak se vyrábí běžecké chodidlo z uhlíkových vláken

Jak se vyrábí běžecké chodidlo z uhlíkových vláken

Zajímá vás, jak se vyrábí běžecká karbonová chodidla, která používají paralympijští atleti včetně Heinricha Popowa, Marlou van Rhijn a Martiny Caironi? Podívejte se, jak a dozvíte se také o tom, jaká věda a technika se skrývá za speciálními běžeckými chodidly vyráběnými firmou Ottobock.


Sportovní protéza pro rekreační i závodní běh

Sportovní kolenní kloub 3S80 Sport a karbonová pružinová chodidla 1E91 Runner a 1E90 Sprinter ideální kombinace pro rekreační i závodní běh.

více

ProCarve protéza pro lyžování

ProCarve lyžařská protéza

ProCarve je lyžařská protéza, určená pro velmi aktivní uživatele. Má integrované výkonné tlumiče pro ovládání flexe a extenze. Je vhodná pro uživatele s podkolenní, nadkolenní amputací i exartikulací kolena.

více

Bionický protézový systém Genium X3

Genium X3 - bionický kolenní kloub

Outdoorová nadstavba kloubu Genium, odolná proti nárazům, nečistotám i ponoření do vody. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

Mikroprocesorem řízený C-Leg

C-Leg - bionický kolenní kloub

S více než 75.000 uživateli je C-Leg nejrozšířenějším a nejspolehlivějším mikroprocesorem řízeným kolenním kloubem na světě. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více