Vášen pro paralympiádu

Společnost Ottobock je již 30 let součástí paralympijského hnutí. Jsme nejdéle spolupracující servisní partner paralympijských her. Technickou podporu nabízíme od letní paralympiády v Soulu 1988. Sportovci z celého světa těží z našich zkušeností, nasbíraných na každých zimních nebo letních hrách. Podobně jako mechanici v motoristickém sportu jsme zodpovědní za opravy a údržbu vybavení závodníků. Zajišťujeme, aby se mohli, co nejrychleji vrátit zpět do soutěže.

Splnění těchto úkolů vyžaduje široké odborné znalosti našich techniků a schopnost pracovat pod vysokým tlakem. Na paralympijských hrách v Riu 2016 náš stočlenný servisní tým odvedl více než 10 400 hodin práce a provedl 2 408 oprav.

Jsme hrdí na to, že jsme schopni podporovat tolik sportovců a plně se věnovat tématu mobility. Chceme sdílet naši "Passion for Paralympics" ("Vášeň pro paralympiádu") - s lidmi se zdravotním postižením po celém světě a šířit tuto myšlenku mezi širší veřejností.


Ottobock na Paralympijských hrách

Ottobock je partnerem Paralympijských her, kde poskytuje bezplatně technické služby od roku 1988. Přečtěte si více o historii her a této jedinečné roli.

více

Technologie

Vybavení používaná sportovci, kteří se účastní paralympijských her, využívají nejnovější technologie a inovace. Zde Vám ukážeme, jak to funguje.

více