Aqualine

Do sprchy i do bazénu s protézou!Výhody

Profil chodidla na spodní straně

Protiskluzový povrch chodidla

Při chůzi po mokrém povrchu musí chodit opatrně každý, natož člověk s protézou. Speciální složení materiálu a provedení chodidla Aqua je takové, že protéza po mokrém povrchu neuklouzne a zajišťuje tak amputovanému bezpečnost.

Snadné zablokování a odblokování kolenního kloubu

Bezpečná chůze

Vaše bezpečnost je naším hlavním cílem, proto klademe mimořádný důraz na to, aby stoj s protézou v mokrém prostředí byl co nejlépe zajištěn. Díky vestavěnému zámku můžete koleno Aqua při aktivitách ve vodě a u vody snadno zablokovat a poté zase odblokovat.

Kryt s nenápadným vzhledem.

Nenápadný vzhled

V plavkách je protéza zcela odkrytá, proto se od jejího vzhledu očekává opravdu hodně. Kryt Aqualine vypadá velmi přirozeně a nenápadně. Je k dispozici v různých velikostech a ortotik-protetik ho pak individuálně upraví na délku. Jeho povrch nabízíme v různých barvách. Amputovaný pak nebudí svou protézou přílišnou pozornost.

Voda z protézy vyteče

Zaplavení vodou nevadí

Při vstupu do vody se protéza zaplaví vodou. Když opustíte bazén, voda vyteče ven malými otvory.

Bezpečná při sprchování

Snadná údržba

Protézu můžete snadno čistit vodou. Všechny její komponenty jsou odolné proti vodě i korozi. Při kontaktu s chlórem, slanou vodou ani mýdlem nedochází k poškození.

Palec nohy v abdukci

Plážová obuv

Chodidlo Aqua má oddělený palec, díky čemuž můžete nosit na pláži nebo na bazénu páskové sandály nebo žabky.

Technické údaje

Koleno Aqua

Voděodolné, monocentrické koleno Aqua je vlemi kompaktní a lehké. Díky miniaturní hydraulice může technik nastavit švihovou fázi podle vašich individuálních potřeb. Kloub můžete také zablokovat pomocí vestavěného zámku, který můžete snadno ovládat pomocí páčky.

Chodidlo Aqua

Speciální tvary a složení materiálů vám poskytnou větší bezpečnost na mokré a kluzké podlaze.

Pro spojení kolene Aqua, chodidla Aqua a pahýlového lůžka jsou k dispozici různé adaptéry odolné vůči korozi – od výfukového ventilu PushValve až po liner.


Podobné produkty