Podpora sportu

Již téměř 30 let je Ottobock v srdci paralympijského hnutí. Při každých letních a zimních hrách již od Soulu 1988 využívají sportovci zkušenosti techniků Ottobock, servisního partnera paralympijských her. Podobně jako při servisu poskytovaném mechaniky v depu při automobilových závodech se snažíme co nejrychleji opravit poničené pomůcky paralympioniků. Protézy, ortézy a vozíky musí být ve stoprocentní kondici a připraveny na maximální zatížení. Jen s plně funkční pomůckou se mohou sportovci vrátit do soutěže.

Sportovní nadšenci na celém světě se ale mohou spoléhat na naše know-how nejen během paralympijských her. Tisíce profesionálních i rekreačních sportovců se rozhodly pro produkty z naší sportovní řady. Vyvíjíme je ve spolupráci s vrcholovými sportovci pro každou výkonnostní úroveň a dokážeme proto splnit požadavky jak pro podání maximálního výkonu, tak i pro prožití radosti z pohybu s dlouholetými přáteli.

Jsme hrdí na to, že propagujeme sport pro hendikepované a že sportovcům poskytujeme servis jejich pomůcek. Naši „vášeň pro paralympiádu” sdílíme s lidmi s hendikepem i širokou veřejností na celém světě.


Sportovní produkty

Sportovní produkty vyvíjíme společně s odborníky a s aktivními sportovci. Společně nabité poznatky přispívají ke zvýšení kvality a funkcí pro každodenní aktivity.

více

Technologie

Vybavení používaná sportovci, kteří se účastní paralympijských her, využívají nejnovější technologie a inovace. Zde Vám ukážeme, jak to funguje.

více

Fitness aplikace

Trénujte sami doma s naší Fitness aplikací. Aplikaci s názvem Fitness for Amputees si můžete zdarma stáhnout pro iPhone i Android

více

Vášen pro paralympiádu

Společnost Ottobock je součástí paralympijského hnutí od letní paralympiády v Soulu 1988. Jsme nejdéle spolupracující servisní partner paralympijských her, který zdarma zajišťuje technickou podporu.

více

Ambasadoři

Seznamte se s atlety, kteří si splnili sny! Tím, že působí jako ambasadoři a povzbuzují lidi se zdravotním postižením z celého světa, aby se zapojili do sportu a byli aktivní ve svém volném čase.

více

Ottobock na Paralympijských hrách

Ottobock je partnerem Paralympijských her, kde poskytuje bezplatně technické služby od roku 1988. Přečtěte si více o historii her a této jedinečné roli.

více

Rehband

Sportovní ortézy a bandáže Rehband chrání klouby během sportovních aktivit.

více


Sportovní produkty