Podpora sportu

Již téměř 30 let je Ottobock v srdci paralympijského hnutí. Při každých letních a zimních hrách již od Soulu 1988 využívají sportovci zkušenosti techniků Ottobock, servisního partnera paralympijských her. Podobně jako při servisu poskytovaném mechaniky v depu při automobilových závodech se snažíme co nejrychleji opravit poničené pomůcky paralympioniků. Protézy, ortézy a vozíky musí být ve stoprocentní kondici a připraveny na maximální zatížení. Jen s plně funkční pomůckou se mohou sportovci vrátit do soutěže.

Sportovní nadšenci na celém světě se ale mohou spoléhat na naše know-how nejen během paralympijských her. Tisíce profesionálních i rekreačních sportovců se rozhodly pro produkty z naší sportovní řady. Vyvíjíme je ve spolupráci s vrcholovými sportovci pro každou výkonnostní úroveň a dokážeme proto splnit požadavky jak pro podání maximálního výkonu, tak i pro prožití radosti z pohybu s dlouholetými přáteli.

Jsme hrdí na to, že propagujeme sport pro hendikepované a že sportovcům poskytujeme servis jejich pomůcek. Naši „vášeň pro paralympiádu” sdílíme s lidmi s hendikepem i širokou veřejností na celém světě.


Berlín 2018

Ottobock je oficiálním poskytovatelem servisu protéz, ortéz a invalidních vozíků na paraatletickém mistrovství v Berlíně 2018

více

European Running Clinic

Ottobock je oficiálním poskytovatelem servisu protéz, ortéz a invalidních vozíků na paraatletickém mistrovství v Berlíně 2018 a poprvé pořádá European Running Clinic během mistrovství Evropy.

více

Ambasadoři

Seznamte se s atlety, kteří si splnili sny! Tím, že působí jako ambasadoři a povzbuzují lidi se zdravotním postižením z celého světa, aby se zapojili do sportu a byli aktivní ve svém volném čase.

více


Sportovní produkty