Prodej a servis

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás tímto informovat, že od 01. 01. 2019 převzala distribuci zdravotnických prostředků Ottobock spadající do kategorie Mobility Solutions (výdej a prodej invalidních vozíků, polohovacích zařízení a kočárků pro hendikepované) společnost HELP CENTRUM s.r.o. (http://patron.eu/cs/reha/).

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že v souvislosti s přechodem distribučních práv na společnost HELP CENTRUM s.r.o., bude tato společnost nově od 01. 03. 2019 zajišťovat i veškerý servis (záruční i pozáruční) zdravotnických prostředků spadající do kategorie Mobility Solutions, které v minulosti byly distribuovány ze strany společnosti Otto Bock ČR s.r.o.

Rádi bychom Vás ujistili, že společnost Otto Bock ČR s.r.o. a společnost HELP CENTRUM s.r.o. přijaly veškerá organizační, personální i technická opatření k tomu, aby Vaše servisní požadavky byly vyřizovány bez komplikací či zbytečného prodlení.

S ohledem na urychlení vyřízení Vašich servisních požadavků si Vás dovolujeme požádat, abyste se od 01. 03. 2019 obraceli přímo na společnost HELP CENTRUM s.r.o. dle kontaktů uvedených na jejich internetových stránkách (http://patron.eu/cs/reha).

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností ohledně přechodu distribučních práv a zajišťování servisu zdravotnických prostředků Ottobock spadající do kategorie Mobility Solutions nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 377 825 044, kde rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

V souvislosti s přechodem distribuce a servisních činností v současné době dochází k předání vybraných osobních údajů. Pokud budete mít jakýkoli dotaz ohledně zpracování Vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat přes Pověřence pro ochranu osobních údajů, email ivanicova@remove-this.ottobock.cz nebo na hribal@remove-this.ottobock.cz, případně na tel. čísle +420 377 825 044.