Skeo Sealing Liner

Feri is out and about in any weather. And the Skeo Sealing liner provides great support throughout the day: It doesn’t slip out of place and doesn’t squeeze or pinch.


Výhody

Uživatel lineru Skeo Sealing opravuje auto.

Pevně drží, po celý den

Se Skeo Sealing se můžete soustředit pouze na to, co je pro vás důležité. Opustíte myšlenky na protézu, protože těsnící kroužek podtlak spolehlivě udrží.

Uživatel suší liner Skeo Sealing ručníkem.

Jednoduchost nadevše

Nikdo není nadšený z komplikovaného nasazování protézy, obtížného praní a sušení lineru. Skeo Sealing vás nezklame – manipulace s ním je jednoduchá a péče nenáročná a rychlá.

Uživatel lineru Skeo Sealing odpočívá na pohovce se svým psem, který leží na protéze.

Opřete se a odpočívejte

Se Skeo Sealing se budete cítit pohodlně a příjemně v každé situaci – ať už při pohybu nebo ve chvilkách absolutní pohody.

Časté dotazy

  • Je pro mě Skeo Sealing vhodný?

    V zásadě je tento liner vhodný pro všechny amputované v koleně nebo ve stehně, kteří pro připojení protézy používají podtlakový systém Harmony nebo jednocestný ventil. Navrhli jsme ho zejména pro uživatele, kteří si cení své nezávislosti a rádi ušetří čas a energii při manipulaci s protézou. Váš ortotik-protetik vám v případě potřeby rád poradí.

  • Jak mám o Skeo Sealing pečovat?

    Aby byla zabezpečena správná hygiena, doporučujeme liner čistit každý den. Protože je ale povrh Skeo Sealing hladký, půjde vám to velmi snadno. Liner také velmi rychle schne sám o sobě, pomůžete mu ale letmým osušením ručníkem.

  • Proč má Skeo Sealing pouze dvě možnosti umístění těsnícího kroužku?

    U Skeo Sealing může být těsnící kroužek umístěn 10 nebo 17 cm od spodního konce pahýlu. Správnou variantu pro vás podle délky a stavu pahýlu vybere váš ortotik-protetik. Těmito dvěma verzemi jsme schopni zajistit silný podtlak téměř pro jakýkoliv stehenní pahýl od délky 15 cm. Žádné další možnosti umístění těsnícího kroužku proto nejsou potřeba.


Podobné porodukty