Novinky a top produkty

bebionic

Elegantní, špičkový design i technologie. Bionionic otevírá nové možnosti ve světě myoelektrických protéz rukou.

více

C-Leg 4

S více než 75.000 uživateli je C-Leg nejrozšířenějším a nejspolehlivějším mikroprocesorem řízeným kolenním kloubem na světě. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

Genium

Nejvyspělejší mikroprocesorem řízený kolenní kloub Ottobock umožňující dokonce střídavou chůzi do schodů. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

3E80

Technologie 3E80 kombinuje výhody klasické rotační hydrauliky s elektronickým monitorováním a řízením. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

Taleo Family

Protetická chodidla řady Taleo jsou vhodná pro aktivní uživatele, kteří se pohybují v rozmanitých prostředích a terénech. Vyznačují plynulým odvalem, energeticky úspornou chůzí a optimálním přizpůsobením různým terénům. S Taleem můžete žít podle vlastních představ.

Taleo Family

Triton Side Flex

Doba, kdy jste museli hledat schůdnější cestu, je už pryč. Triton Side Flex se přizpůsobí svažitým chodníkům, šikmým obrubníkům a chůze po nich již nebude žádný problém.

více

Skeo Sealing Liner

Hledáte nezávislost, aniž byste museli investovat čas do úpravy protézy? Skeo Sealing vám dává volnost zaměřit se na důležité věci v životě.

více