Novinky a top produkty

Myoelektrická ruka Bebionic v bílém a černém provedení.

bebionic

Elegantní, špičkový design i technologie. Bionionic otevírá nové možnosti ve světě myoelektrických protéz rukou.

více

Mikroprocesorem řízený C-Leg

C-Leg 4

S více než 75.000 uživateli je C-Leg nejrozšířenějším a nejspolehlivějším mikroprocesorem řízeným kolenním kloubem na světě. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

Genium - bionický kolenní kloub

Genium

Nejvyspělejší mikroprocesorem řízený kolenní kloub Ottobock umožňující dokonce střídavou chůzi do schodů. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

3E80 - elektronický kolenní kloub

3E80

Technologie 3E80 kombinuje výhody klasické rotační hydrauliky s elektronickým monitorováním a řízením. Pro uživatele se stupněm aktivity 3–4.

více

Chodidla řady Taleo

Taleo Family

Protetická chodidla řady Taleo jsou vhodná pro aktivní uživatele, kteří se pohybují v rozmanitých prostředích a terénech. Vyznačují plynulým odvalem, energeticky úspornou chůzí a optimálním přizpůsobením různým terénům. S Taleem můžete žít podle vlastních představ.

Taleo Family

Triton Side Flex

Doba, kdy jste museli hledat schůdnější cestu, je už pryč. Triton Side Flex se přizpůsobí svažitým chodníkům, šikmým obrubníkům a chůze po nich již nebude žádný problém.

více

Skeo Sealing poskytuje bezpečné ulpění s vysokou mírou pohodlí. Je spolehlivý a snadno použitelný. Odolný těsnící kroužek zajišťuje spolehlivé utěsnění vakuového systému. S liner Skeo Sealing můžete žít svůj život s důvěrou.

Skeo Sealing Liner

Hledáte nezávislost, aniž byste museli investovat čas do úpravy protézy? Skeo Sealing vám dává volnost zaměřit se na důležité věci v životě.

více