Systém sportovní nadkolenní protézy

Kolenní kloub 3S80 Sport a karbonové planžetové chodidlo Sprinter

Sportovní protéza pro ambiciózní rekreační sportovceVýhody

Vhodné pro vysoké zátěže

Na sportovní protézu jsou kladeny vysoké požadavky. Musí být tuhý, ale zároveň také lehký a kompaktní. Kolenní kloub musí dokázat odolat vysoké zátěži, protože síly působící na protézu při běhu jsou větší než při chůzi.

Optimální švihová fáze

Kolenní kloub 3S80 Sport používá upravenou formu patentované rotační hydrauliky Ottobock. V důsledku toho se vyznačuje speciálním řízením švihové fáze, která je optimálně přizpůsobena pro běh.

Strečink a rozcvička

Před každým sportovním výkonem je důležité důkladně se rozcvičit. Pro mnoho atletů je strečink součástí každodenní rutiny sloužící buď jako prevence před poraněním nebo jen k uvolnění. Proto je 3S80 Sport vybaven zabudovaným zámkem, který mlžete snadno ovládat rukou.

Vysoký návrat energie

Karbonové planžetové chodidlo 1E90 Sprinter zajišťuje vynikající návrat energie pro dynamický běh, který tak vyžaduje méně energie. Dodává se v šesti verzích tuhosti, které lze přizpůsobit vaší tělesné hmotnosti.

V přírodě a na tartanové dráze

Sportovní protéza, která je flexibilní, pokud jde o používáníá na různých typech terénu, pro jogging v parku nebo pro sprint na tartanové dráze. K dispozici jsou dva různé typy stélek, které můžete snadno vyměnit.

Různé druhy sportů

Pro jogging, sprint, skoky nebo Nordic walking: Se sportovní protézou můžete plně realizovat svůj potenciální výkon při aktivitách, které si vyberete. Jsou možné různé druhy sportů souvisejících s atletikou a během.