1E91 Runner běžecké chodidlo

Běhání s chodidlem 1E91 Runner a s kolenním kloubem 3S80 Sport
Chodidlo 1E91 Runner boční pohled

Běžecká protéza pro rekreační i závodní běhání

1E91 Runner bezezbytku naplní potřeby amputovaných se sportovními ambicemi – a to od začátečníků až po vrcholové běžce. Vyměnit podrážku s hřeby za druhou, určenou na asfalt a lesní stezky, dokáže opravdu každý, a tak ho využijete jak při joggingu, tak při běžeckých závodech. Díky snadnému používání je vhodný i pro méně zkušené sportovce, i přesto ale nabízí vynikající parametry pro nejnáročnější účastníky paralympijských her v čele s Heinrichem Popowem.

Ústředním prvkem chodidla je karbonová pružina, která umožňuje silný odpich a perfektní stabilitu při změně směru běhu. Dynamiku a tuhost pružiny lze přizpůsobit individuálním potřebám každého běžce.

Příchodem rodiny běžeckých chodidel Runner určitě uděláme radost i malým běžcům. 1E93 Runner Junior je totiž velikostmi pružiny a jejich tuhostí přizpůsobené právě pro děti o hmotnosti již od 15 kg.


Výhody

Běhání s bércovou i stehenní amputací

Chodidla Runner se připojí trubkovým adaptérem přímo k pahýlovému lůžku. Při amputaci ve stehně použijeme ještě kolenní kloub 3S80 Sport, který je přizpůsoben právě pro běh.

Rozběháme i malé atlety

1E93 Runner Junior je velikostmi pružiny a pěti různými tuhostmi přizpůsobené právě pro děti o hmotnosti již od 15 kg! I ony se tak mohou zapojit do hodin tělocviku nebo soutěžit na hřišti se svými vrstevníky.

V přírodě i na tartanové dráze

Vyměnit podrážku s hřeby za druhou, určenou na asfalt a lesní stezky, dokáže opravdu každý. Chodidlo si tak jednoduše přizpůsobíte pro výběh do přírody za město nebo pro účast na závodech na tartanové dráze.

Vysoký návrat energie

Karbonová chodidla Runner zajišťují vynikající návrat energie pro dynamický běh, při kterém tak spotřebujete méně energie. Dodává se v šesti verzích tuhosti pro různé tělesné hmotnosti, dětská varianta chodidla je k dispozici v pěti verzích.

Ke stažení

Vyberte si prosím vhodný formát:

1E91 Runner - prospekt

Protéza pro amputace pod i nad kolenem pro rekreační i závodní běhání na dráze i v přírodě

Vyberte si prosím vhodný formát:

1E93 Runner junior - prospekt

Protéza pro amputace pod i nad kolenem pro rekreační i závodní běhání na dráze i v přírodě