Protetické chodidlo 1C11 Terion K2Výhody

Stabilní stoj a bezpečná chůze

Terion K2 je vhodný pro uživatele, kteří pro své každodenní aktivity potřebují mobilitu a zvýšenou bezpečnost. Chodidlo je vybaveno měkkým podpatkem pro pohodlný a bezpečný došlap. Zátěž se rozloží rovnoměrně na celou plochu chodidla jak při stoji, tak při odvalu i na nerovných površích.

Lehká konstrukce

Díky materiálovému složení je protetické chodidlo velmi lehké a poskytuje uživateli dokonalé pohodlí v každodenním životě, a to jak doma, tak i v blízkém okolí.

Robustní, odolné proti prachu, špíně a stříkající vodě

Díky robustní konstrukci a materiálovému složení je Terion K2 odolný proti prachu, nečistotám a stříkající vodě. To z něj dělá vhodný prostředek pro aktivity ve vlhkém a prašném prostředí. Chodidlo je chráněno vyměnitelný krytem.

Technické údaje

Technické údaje

Technical data 1C11 Terion K2
Stupeň aktivity uživatele 1 - 2
Maximální tělesná hmotnost 175 kg
Velikosti chodidla 22 - 30 cm
Kosmetický kryt Úzký tvar pro velikosti 22 – 23 s výškou podpatku 10 mm
Normální tvar pro velikosti 24 – 30 s výškou podpatku 10 mm
Hmotnost bez kosmetického krytu* cca 325 g
Hmotnost s běžným krytem* cca 573 g
Systémová výška s běžným krytem* 46 mm
Stavební výška s běžným krytem* 64 mm
Doporučené kolenní klouby 3C60 Kenevo, 3R62 Pheon, 3R93
*Technické údaje odpovídají velikosti 26 cm.  

Vhodné doplňky

Kolenní kloub 3R62 Pheon

Polycentrický kolenní kloub 3R62 Pheon je vhodný pro méně aktivní uživatele se stupněm aktivity 1-2 a maximální hmotností do 125 kg. Od ostatních kloubů vhodných pro tuto skupinu uživatelů se odlišuje především přirozeně utlumeným došlapem, při kterém protéza „zapruží“ jako zdravé koleno. Tato důležitá funkce předchází jinak častým bolestem kyčelního kloubu a bederní páteře a zajišťuje mnohem přirozenější obraz chůze.

Díky integrovanému zámku, kterým můžete zamknout nebo odemknout kolenní kloub. 3R62 Pheon poskytuje důležitou podporu při terapii po amputaci - od počátečního nácviku stoje, přes cvičení s prvovybavením až po finální protetické vybavení.

Kolenní kloub 3C60 Kenevo

Kolenní kloub 3C60 Kenevo je zaměřen především na bezpečnost. Je vhodný jako prvovybavení, konkrétně pro potřeby méně aktivních lidí. Kenevo nastavuje nový globální standard. Díky svým speciálním funkcím poskytuje podporu v každodenních činnostech. Funkce navíc poskytují vysokou přizpůsobivost. Kenevo roste s vašimi dovednostmi během rehabilitace, a stejně dobře se přizpůsobuje, když mobilita klesá.