Přehled systémů protéz dolních končetin

Amputace představuje velkou změnu pro vás i pro celou vaši rodinu. Chceme být po celou dobu vaším důvěryhodným společníkem. Naším cílem je ukázat vám, že taková ztráta mobility nepředstavuje žádný konec. Moderní protézy obnovují mobilitu a volnost pohybu. Uvidíte, že budete zvládat vše i nadále – každý den, při rekreačních činnostech a při práci – díky dobrému vybavení.


Genium X3 - bionická protéza

Genium X3 - jedinečná kombinace technologie, funkčnosti a intuitivního používání. S tímto systémem jsou možné téměř všechny druhy aktivit.

více

Genium – bionická protéza

Mikroprocesorem řízený bionický protézový systém Genium podporuje přirozený vzorec chůze až do detailu – aniž by uživatel musel kloub vědomě řídit.

více

C-Leg - protézový sestém

Mikroprocesorem řízený protézový systém C-Leg přináší svobodu a bezpečnost pohybu pro amputované.

více

3R80

Kolenní kloub 3R80 umožňuje chůzi zejména na nerovném terénu, nabízí uživateli protézy větší volnost pohybu a větší nezávislost.

více

3R60

Polycentrický kolenní kloub 3R60 je určený pro uživatele se středním stupněm aktivity. Je vhodný pro uživatele s výskou amputace od exartikulace v koleni až po hemipelvektomii.

více

Meridium

Meridium nabízí kromě vysoké přizpůsobivosti a přirozenějšího pohybu, také vysoký stupeň bezpečnosti. Jedinečná čtyřosá konstrukce s hydraulickým ovládáním v reálném čase přizpůsobuje rychlost pohybu stavu povrchu (svahy, schody).

více

Empower

Empower umožňuje urazit delší vzdálenost rychleji a s menší námahou. Je to jediné chodidlo s aktivním přísunem energie při chůzi nebo běhu.

více

Challenger

Od rekreačního běhání v lese přes rychlé a prudké změny směru na basketbalovém hřišti až po boční úkroky na tenisovém dvorci. To vše nabízí multifunkční sportovní chodidlo Challenger.

více

1E91 Runner

Od uvolněného běhu po lesních stezkách po rychlé sprinty. Runner je ideální běžecká protéza pro rekreační i soutěžní sportovce, včetně dospělých a mládeže.

více

Triton Family

Chodidla z produktové řady Triton jsou vhodná pro aktivní uživatele. Jejich vynikající dynamická charakteristika a flexibilita podporují pohyblivost na nejvyšší úrovni - v každodenním životě a při rekreačních sportech.

více

C-Walk

Karbonové protézové chodidlo C-Walk podporuje symetrický vzorec chůze a současně redukuje namáhání na obou stranách těla.

více

DVS

Dynamic Vacuum System představuje novou generaci aktivních podtlakových systémů, která udržuje vaši protézu bezpečně na svém místě. Vakuum se dynamicky přizpůsobuje rychlosti chůze.

více

Harmony P4

Systém Harmony P4 poskytuje aktivní podtlak pro zajištění pevného spojení mezi pahýlem a pahýlovým lůžkem. Systém je vhodný zejména pro aktivní uživatele.

více

Helix3D – kyčelní kloub

Systémem kyčelního kloubu Helix3D nastavuje Ottobock nové standardy ve vybavení po amputaci v kyčli.

více

ProCarve lyžařská protéza

ProCarve je lyžařská protéza, určená pro velmi aktivní uživatele. Má integrované výkonné tlumiče pro ovládání flexe a extenze. Je vhodná pro uživatele s podkolenní, nadkolenní amputací i exartikulací kolena.

více

Sportovní nadkolenní systém

Sportovní protézou s kolenním kloubem 3S80 Sport byla úspěšně převedena technologie z individuálních výkonných protéz pro profesionální sportovce do sériové výroby protézových komponentů pro amatérský sport.

více

Aqualine

Protézový systém Aqualine je navržen tak, aby splňoval požadavky pro použití v mokrém prostředí. Aqua chodidlo je opatřené protiskluzovou stélkou a Aqua koleno zajišťuje bezpečnost při chůzi a ve stoji.

více