Přehled systémů protéz dolních končetin

Amputace představuje velkou změnu pro vás i pro celou vaši rodinu. Chceme být po celou dobu vaším důvěryhodným společníkem. Naším cílem je ukázat vám, že taková ztráta mobility nepředstavuje žádný konec. Moderní protézy obnovují mobilitu a volnost pohybu. Uvidíte, že budete zvládat vše i nadále – každý den, při rekreačních činnostech a při práci – díky dobrému vybavení.


AeroLink – podtlakový systém

S inovativním systémem AeroLink mají transtibiální amputovaní k dispozici podtlakový systém nevyžadující utěsňovací nákolenku, která by jinak omezovala pohyb v oblasti kolene.

více

Aqualine

Protézový systém Aqualine je navržen tak, aby splňoval požadavky pro použití v mokrém prostředí. Aqua chodidlo je opatřené protiskluzovou stélku a Aqua koleno zajišťuje bezpečnost při chůzi a ve stoji.

více

Individuální Carbon Protector

Spolehlivá ochrana vašeho kolenního kloubu Genium před poškrábáním a nárazy. Individuální Carbon Protector kombinuje nízkou hmotnost, mimořádně pevný karbon se sportovním designem a individuálním objemem.

více

Genium – bionický protézový systém

Mikroprocesorem řízený bionický protézový systém Genium podporuje přirozený vzorec chůze až do detailu – aniž by uživatel musel kloub vědomě řídit.

více

Genium X3 - bionický protézový systém

Genium X3 - jedinečná kombinace technologie, funkčnosti a intuitivního používání

více

Harmony – aktivní podtlakový systém

S aktivním řízením objemu zajišťuje Harmony, aby byla protéza dolní končetiny bezpečně spojená s pahýlem.

více

Helix3D – kyčelní kloub

Systémem kyčelního kloubu Helix3D nastavuje Ottobock nové standardy ve vybavení po amputaci v kyčli.

více

3R60 – kolenní kloub

Protézový systém pro uživatele se středním stupněm aktivity Vhodný pro amputační úrovně od exartikulace v koleni až po hemipelvektomii.

více

C-Leg – kolenní kloub

C-Leg určuje standardy vybavení pro amputované již více než 20 let.

více

Sportovní nadkolenní systém

Sportovní protézou s kolenním kloubem 3S80 Sport byla úspěšně převedena technologie z individuálních výkonných protéz pro profesionální sportovce do sériové výroby protézových komponentů pro amatérský sport.

více

Triton - chodidla

Chodidla z produktové řady Triton jsou vhodná pro aktivní uživatele. Jejich vynikající dynamická charakteristika a flexibilita podporují pohyblivost na nejvyšší úrovni - v každodenním životě a při rekreačních sportech.

více