Protetika dolních končetin

Mobilita znamená kvalitu života. To platí v každém věku a zejména u lidí, kteří jsou po amputaci dolních končetin. Požadavky na protézu jsou stejně rozmanité jako naše životy. Ottobock zajišťuje řešení pro vybavení, které je perfektně přizpůsobeno vašim požadavkům. Naše protézy vám umožňují účastnit se mnoha všednodenních a rekreačních aktivit bez velkých omezení. Předpokladem je přirozeně protéza splňující vaše požadavky. Nejlepší možný druh vybavení se určí při rozhovoru s vaším doktorem, ortotikem-protetikem a rehabilitačním týmem.


Kalli s kloubem Genium - sezení na kopci s dcerkou

Informace pro amputované

Tyto informace jsou určené k získání všeobecného přehledu o tom, jak probíhá proces vybavování protézou. Je to první krok, který vám pomůže získat pocit jistoty a sebedůvěry při zvládání vaší nové situace.

více

Amputace... a co teď?

Stáhněte si zdarma 32-stránkovou brožuru! Najdete v ní všechny informace pro ty, kteří jsou čerstvě po amputaci nebo na ni čekají.

Stáhnout brožuru

Carsten je vybaven systémem Harmony a občas si vyjede na moře.

Příběhy ze života

Moderní protézy z Ottobock vám umožní zachovat nebo obnovit mobilitu. Představujeme vám (ne)obyčejné lidi, kteří se po amputaci dokázali díky protéze aktivně zapojit do života.

více

Ortotik-protetik při vysvětlování systému C-Leg uživateli.

Technické podmínky a funkce protéz

Zde najdete vysvětlení pojmů používaných v oblasti ortopedické protetiky.

více