Protetika dolních končetin

Mobilita znamená kvalitu života. To platí v každém věku a zejména u lidí, kteří jsou po amputaci dolních končetin. Požadavky na protézu jsou stejně rozmanité jako naše životy. Ottobock zajišťuje řešení pro vybavení, které je perfektně přizpůsobeno vašim požadavkům. Naše protézy vám umožňují účastnit se mnoha všednodenních a rekreačních aktivit bez velkých omezení. Předpokladem je přirozeně protéza splňující vaše požadavky. Nejlepší možný druh vybavení se určí při rozhovoru s vaším doktorem, ortotikem-protetikem a rehabilitačním týmem.


Životní příběhy

Moderní protézy z Ottobock vám umožní zachovat nebo obnovit mobilitu. Na našem kanálu na YouTube představujeme (ne)obyčejné lidi, kteří se po amputaci dokázali díky protéze aktivně zapojit do života. Moderní protézy z Ottobock vám umožní zachovat nebo obnovit mobilitu. Na našem kanálu na YouTube představujeme (ne)obyčejné lidi, kteří se po amputaci dokázali díky protéze aktivně zapojit do života.

Životní příběhy na YouTube

Technické podmínky a funkce protéz

Zde najdete vysvětlení pojmů používaných v oblasti ortopedické protetiky.

více

Informace pro amputované

Tyto informace jsou určené k získání všeobecného přehledu o tom, jak probíhá proces vybavování protézou. Je to první krok, který vám pomůže získat pocit jistoty a sebedůvěry při zvládání vaší nové situace.

více