Protetika

Mobilita je důležitá pro kvalitu našeho života – v každém věku. Ottobock je zde již více než 90 let k tomu, aby vám pomáhal zachovat nebo obnovit mobilitu. Naším úkolem je, abychom dokázali vidět svět očima lidí, kterým pomáháme zlepšit kvalitu jejich života pomocí našich produktů, know-how a služeb.


Protetika dolních končetin

Mobilita znamená kvalitu života. To platí v každém věku a zejména u lidí, kteří jsou po amputaci dolních končetin. Požadavky na protézu jsou stejně rozmanité jako naše životy. Ottobock zajišťuje řešení pro vybavení, které je perfektně přizpůsobeno vašim požadavkům.

více

Protetika horních končetin

Protézy horních končetin umožňují nahradit nejdůležitější funkce ztracené ruky – jako například zavírání a otevírání – a také obnovit vnější vzhled. Ottobock nabízí kompletní spektrum protetického vybavení počínaje od kosmetických až po myoelektrické komponenty.

více

Kalli na kopci s dcerkou

Informace pro amputované

Tyto informace jsou určené k získání všeobecného přehledu o tom, jak probíhá proces vybavování protézou. Je to první krok, který vám pomůže získat pocit jistoty a sebedůvěry při zvládání vaší nové situace.

více

Carsten je vybaven systémem Harmony a občas si vyjede na moře.

Příběhy ze života

Moderní protézy z Ottobock vám umožní zachovat nebo obnovit mobilitu. Představujeme vám (ne)obyčejné lidi, kteří se po amputaci dokázali díky protéze aktivně zapojit do života.

více

Produkty od A do Z

Získejte přehled o produktech a systémech v ortopedické protetice.

více