Wofgang a C-Brace

Wolfgang uživatel ortézy C-Brace® cvičí jógu.

Příběh Wolfganga

Když bylo Wolfgangovi osm let, prodělal obrnu. To následně vedlo k ochrnutí jedné nohy. Jako dítě byl odkázán na invalidní vozík. Dnes Wolfgang používá C-Brace® a díky moderní počítačové technologii dokáže chodit téměř přirozeně. „Jsem na cestě,“ říkává. Skutečnost, že po tolika letech nemoci může říci takovou to větu, by měla být pro ostatní povzbuzením. To je také Wolfgangovo přání. Dnes jezdí na kole, občas jezdí na koni a cvičí jógu. Wolfgang si žije svůj život - přesvědčte se sami!


Portrét Wolfganga uživatele C-Brace

V rozhovoru s Wolgangem

Bez podpory C-Brace® by Wolfgang neunesl váhu vlastního těla. Určitě by upadl. „Jsem fascinován vším, co je možné s touto ortézou. Mohu chodit po schodech nahoru a dolů, po lukách, nebo po kopcovitých cestách. Mám před sebou ještě mnoho cest, kde mohu objevovat všechny možnosti C-Brace®.“ Říká Wolfgang.

Co C-Brace® dokáže?

C-Brace® vás bude podporovat každý den, v každém okamžiku chůze i stoje. Přizpůsobí se v reálném čase vzniklé situaci a vy tak můžete chodit bezpečně a přirozeně. Může být velmi prospěšný pro celou řadu neurologických indikací dolních končetin.

Budete s ním schopni:
• Procházet se po nerovném terénu a svazích
• Chodit ze schodů střídavou chůzí
• Nosit ortézu skrytou pod oděvem
• Nastavit si ortézu pomocí aplikace pro chytré telefony

Více o C-Brace