Hannah a C-Brace

Hannah uživatelka ortézy C-Brace si hraje s dětmi na zahradě.

Příběh Hannah

Hannah byla po operaci zad diagnostikována neúplná paraplegie. K pohybu musela používat invalidní vozík. Je vdaná, má dvě děti a její manžel pracuje jako policista často mimo domov.

Každodenní život pro ni představoval nepřekonatelnou překážku. Dnes ale k pohybu používá C-Brace®. Ortéza pro ni znamená mnohem víc, než to, že může normálně chodit. Nyní se může o své děti opět sama postarat. Ostatně, přesvědčte se sami, jak nezávislý život dnes Hannah žije.


Portrét Hannah uživatelky ortézy C-Brace

V rozhovoru s Hannah

Hannah si stále pamatuje, jak ji lékaři doporučovali, aby si nechala ochrnutou nohu amputovat. Je to neuvěřitelné, když si uvědomíme, jak je nyní ve svém každodenním životě nezávislá. „Mohu znovu dělat všechny věci, které jsem předtím dělat nemohla. Pro mě jako matku je nejdůležitější jít a držet se za ruce s oběma svými dětmi,“ říká Hannah.

Co C-Brace® dokáže?

C-Brace® vás bude podporovat každý den, v každém okamžiku chůze i stoje. Přizpůsobí se v reálném čase vzniklé situaci a vy tak můžete chodit bezpečně a přirozeně. Může být velmi prospěšný pro celou řadu neurologických indikací dolních končetin.

Budete s ním schopni:
• Procházet se po nerovném terénu a svazích
• Chodit ze schodů střídavou chůzí
• Nosit ortézu skrytou pod oděvem
• Nastavit si ortézu pomocí aplikace pro chytré telefony

Více o C-Brace