Ortézy a bandáže Ottobock

Ottobock vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní ortézy a bandáže, které vám pomohou od různých potíží. Existují ortézy, které pomáhají při léčení po úrazu vazů, kloubů a kostí. V případě trvalého poškození mohou udržet funkčnost a zabránit bolesti nebo ji snížit. Obecně řečeno, cílem těchto produktů je účinně podpořit léčbu určenou vaším lékařem. Ortézy pro ochrnutí, jako jsou celkové ortézy nohou nebo kotníkové ortézy, vyrábí na míru ortotik-protetik a vytváří tak trvalé vybavení pro lidi postižené ochrnutím jedné nebo obou dolních končetin. Mohou také pomoci získat maximum svobody pohybu navzdory jejich omezení.

Ottobock při vývoji nových produktů úzce spolupracuje s kvalitními ortotiky-protetiky, lékaři a terapeuty. Účinnost produktů dokumentují také vědecké studie. Vhodnost produktů pro každodenní použití je také důležitým faktorem. Materiály příjemné pro pokožku, pohodlné nošení a praktické zacházení usnadňují jejich používání.

Mobilita je hlavním tématem naší společnosti po celých téměř sto let její historie. Cíl pomáhat znovu získat mobilitu, případně uchránit stávající mobilitu, stojí za každým produktem Ottobock. Podívejte se na podrobné informace o možnostech vybavení ortézami Ottobock.


WallkOn Reaction a Manu Sensa

Co jsou ortézy a bandáže?

Ortézy a bandáže se předepisují v případě zranění nebo onemocnění pohybového ústrojí a muskuloskeletálního systému. Přečtěte si další informace o různých typech ortéz a bandáží, jejich funkci a skladbě.

více

Obrázek člověka s označenými částmi těla.

Ortézy a bandáže podle části těla

Najděte si pro začátek produkt, který vám uleví od potíží, podle příslušné části těla – páteř, rameno, loket, ruka, záda, kyčle, koleno, chodidlo, kotník...

více

Grafické znázornění člověka s různými potížemi.

Klinické obrazy a symptomy

Přečtěte si podrobné informace o různých klinických obrazech a symptomech, možností léčby a diagnostice. Pro každé onemocnění nabízíme speciální ortézy a bandáže, které vám pomohou ulevit si od potíží.

více