Právě hledáme nového člena týmu na pozici:

Asistent/asistentka jednatele

Náplň práce:

  • administrativa jednatele – správa firemní produktové struktury, překlady, správa reklamních předmětů, správa kontaktů
  • personální agenda – správa lékařské péče, popisů práce, zaškolení zaměstnanců, certifikace
  • dohled nad činností recepce a provozem firmy
  • příprava a organizace konferencí a firemních školení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (vzdělání v oblasti HR výhodou)
  • praxe z oblasti HR či pořádání eventů výhodou
  • výborný psaný i mluvený projev v anglickém jazyce
  • výborný psaný i mluvený projev v českém jazyce
  • ŘP sk. B
  • znalost práce s počítačem – MS Office
  • finanční gramotnost

Osobní vlastnosti: empatická, komunikativní, pečlivá, zodpovědná, systematická, důsledná, vstřícná; osoba s nadhledem, vnímající více podnětů najednou, schopná vyhodnotit priority v rámci komunikace a svěřených úkolů.

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (3měsíční zkušební doba)
  • pracovní doba: 7.00–15.30 (po–pá)
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Místo práce: Zruč-Senec, okres Plzeň-sever

Termín nástupu: listopad 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hribal@remove-this.ottobock.cz (Helena Hříbal).