Právě hledáme nového člena týmu na pozici:

Recepční – Administrativní asistent / asistentka

Náplň práce:

  • příprava došlých účetních dokladů pro zaúčtování a digitální archivaci
  • elektronické bankovnictví – platební příkazy
  • zpracování různých přehledů dle požadavku vedení
  • běžná činnost recepce a zajištění chodu firmy dle požadavků Asistentky jednatele
  • administrativa spojená s účetním programem:
    - vedení hotovostní pokladny (příjem hotovosti, výdaje zaměstnanců)
    - evidence došlých faktur – třídění dle nákladových středisek
  • příprava podkladů pro mzdy, kooperace s účetním
  • správa reklamních předmětů
  • zajištění údržby budovy a zahrady
  • zajištění školení či jiných akcí na půdě firmy

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenost s účetními doklady, fakturami (praxe v účetním programu výhodou)
  • znalost AJ – ideálně slovem i písmem
  • ŘP sk. B
  • znalost práce s počítačem – MS Office
  • finanční gramotnost

Osobní vlastnosti: empatická, komunikativní, pečlivá, zodpovědná, systematická; osoba s nadhledem, vnímající více podnětů najednou, schopná vyhodnotit priority v rámci komunikace a svěřených úkolů.

Nabízíme:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba)
  • pracovní doba: 7.00–15.30 (po–pá)
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Místo práce: Zruč-Senec, okres Plzeň-sever

Termín nástupu: červen–červenec 2021 (ideálně od května)

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: hribal@remove-this.ottobock.cz (Helena Hříbal).