Dopis od Prof. Hans Georg Nädera našim zákazníkům

Vážení zákazníci a uživatelé produktů Ottobock,

11. března prohlásila WHO vypuknutí nové koronavirové epidemie (Covid-19) za pandemii. V současné době je epicentrem viru Evropa, ale počet případů roste na všech kontinentech. Koronavirová krize dosahuje nového rozměru.

Situace se vyvíjí mimořádně rychle a s každým novým vývojem přicházejí denně nové nejistoty – nejen pro naši společnost, pro politiky a pro nás jako firmu, ale také pro každého z nás jako jednotlivce. Čelíme novým výzvám.

Jako společnost v oblasti zdravotnictví máme zvláštní odpovědnost vůči zákazníkům a uživatelům našich pomůcek. Abychom zajistili nejlepší možný chod firmy, bude velká část našich zaměstnanců pracovat po zatím nespecifikovanou dobu z domova a pro kontakt a spolupráci se zákazníky a kolegy využívat on-line nástroje.

Naším primárním cílem je zajistit lidem bezpečí, zachovat naši dodavatelskou kapacitu a poskytovat podporu našim zákazníkům tak, abychom tuto situaci v solidaritě překonali.

Situace je kritická po celém světě – nikdo nemůže předvídat, jak se bude stav nadále vyvíjet. Proto je důležité a nezbytné, aby nedošlo k úplnému zastavení našich činností. Zároveň musíme pružně reagovat na politická a správní rozhodnutí v příslušných zemích.

Globální manažerský tým a všichni zaměstnanci Ottobock přistupují k tomuto úkolu, tedy pokračování v naší práci i v tomto obtížném období, mimořádně seriózně. Jsme také plně připraveni na návrat zpět do normálu.

Budete-li mít nějaké dotazy nebo potřebujete-li podporu, neváhejte nás kontaktovat: info@remove-this.ottobock.com (pro globální otázky) nebo email@remove-this.ottobock.cz (pro Českou republiku).

Jsme odhodláni Vás podpořit a pomoci Vám.

Pokud budeme držet pohromadě, tuto výzvu zvládneme!

Děkujeme Vám za Vaši podporu a pochopení.

S pozdravem,

Prof. Hans Georg Näder, Prezident a předseda představenstva

Philipp Schulte-Noelle, CEO, výkonný ředitel

Oliver Jakobi, CSO, ředitel prodeje

Mark C. Schneider
Vice President Investor Relations & Corporate Communications
+49 30 398 206 222
MarkC.Schneider@remove-this.ottobock.de