25.06.19

Plán školení Ottobock na 2. pololetí 2019

Protetický minimag 25/06/2019

Již od roku 2013 hraje ústřední roli v plánu našich školení Mezinárodní školení Ottobock v Hustopečích (17.–18. října 2019). Opět vás nemine atraktivní program, který po oba dva dny povedeme společně s kolegy ze Slovenska a mateřské společnosti v Duderstadtu.

Těšit se můžete na zajímavé workshopy, ve kterých se podíváme na novinky, které určitě upoutají vaši pozornost – revoluci do protetiky horních končetin totiž přináší nový systém řízení Myo Plus, jako první uvidíte nový mechanický kolenní kloub 3R85 s pracovním názvem „Henri“, který strčí do kapsy oblíbenou 3R80, ale i již dostupné chodidlo pro aktivní uživatele 1C50 Taleo nebo TF liner 6Y110 Sealing Liner. Vše samozřejmě jasně a prakticky.

Zabývat se ale budeme i novinkami v oblasti 3D technologií, materiálů nebo terapií pro amputované. Témata letošního školení jsou tedy vhodná jak pro protetiky, ortotiky, ale i terapeuty, se kterými spolupracujete.

Detailnější první informace se dozvíte v PDF pozvánce, kterou si můžete stáhnout v pravé části stránky.

Kapacita uplynulých šesti ročníků byla vždy naplněna, a proto nečekejte s přihlášením na poslední chvíli. Registraci musíme kvůli bezproblémové organizaci ukončit již 19. července!

Důležité informace:

  • Do Hustopečí se nezapomeňte včas přihlásit, uzávěrka registrací je již 19. července 2019.
  • Registrační poplatek bude hrazen prostřednictvím faktury.
  • Registraci je možné provést výhradně přes on-line formulář zde: Hustopeče 2019 (s ohledem na GDPR vás ve formuláři musíme požádat o dva souhlasy)

Na podzim připravujeme ještě další dvě školící akce:

  • Socket Technologies – sádrování pomocí nového stojanu Ipso Cast ve spojení s podtlakovým systémem DVS (Dynamic Vacuum System), správné použití 6Y110 Sealing Liner, tipy a triky a další
  • iFab a MPKs – školení v Duderstadtu zejména pro mladé protetiky na 3D technologie a mikroprocesorem řízená kolena

O těchto školeních vás ale budeme ještě informovat.

Těšíme se na viděnou v Hustopečích a ve Zruči!

Vladan Princ

Hustopeče 2019 - registrace