28.05.19

Taleo 1C50 – nové chodidlo připravené žít

Protetický minimag 28/05/2019

Taleo je na trhu jeden den a už se o něm všude mluví. První zkušenosti uživatelů z celého světa jsou plné nadšení – s chodidlem se chodí pohodlně, odval je hladký, návrat energie perfektní, výborně reaguje na nerovnosti terénu…

Jelikož jsou jeho potenciálními uživateli aktivní uživatelé se stupněm aktivity 3–4, dostanou proto od Talea přesně to, co očekávají. Chodidlo je navíc voděodolné, a tak je pro aktivní život připraveno na jedničku.

V řadě našich dostupných protézových chodidel se Taleo 1C50 svou aktivitou řadí mezi Trias 1C30 a Triton 1C60. Pro koho je tedy Triton až moc tvrdý a na druhou stranu C-Walk příliš měkký, Taleo by mohlo být tou pravou volbu. Cenově je Taleo 1C50 na stejné hladině jako C-Walk.

Na produktové stránce Talea najdete o chodidlu vše podstatné – důležité vlastnosti, technické parametry, video a prospekt s objednacím listem v PDF (objednání 1C50 je možné od 27. května 2019).

Pokud byste chtěli pro některého z vašich klientů Taleo vyzkoušet, napište mi na princ@ottobock.cz. Rádi vám chodidlo ve správné velikosti a tuhosti zapůjčíme.

1C50 Taleo – Web produktu

Přejít na stránku