Individuální Carbon Protector

Výhody na první pohled

Spolehlivá ochrana Genia

Jako aktivní uživatel kolenního kloubu Genium znáte, jakému namáhání je protéza během každodenních aktivit vystavena. Za účelem ochrany vašeho vysoce moderního kolenního kloubu proti poškrábání a nárazům jsme vyvinuli individuální Carbon Protector ve sportovním designu. Vyrábí se individuálně a nabízí řadu výhod. Například uživatelé, kteří nechtějí nosit svůj kosmetický kryt stále, to mají s Carbon Protectorem snadné. Snadno se nasazuje a sundavá, jednoduše čistí, a tak je vhodný pro váš aktivní životní styl. Sportovní design Protectoru, dynamicky vytvarovaný pomocí atraktivního karbonového povrchu, vynikne zejména při nošení krátkého oděvu.

Individuální Carbon Protector je vhodný i pro příležitosti, kdy chcete být jako uživatel protézy spíše nenápadný. Při výrobě se přizpůsobí vašim požadavkům tak, aby pod dlouhým oděvem kompenzoval obvod nohy na straně protézy. Svou mnohostrannou funkcionalitou a atraktivním vzhledem obohatí váš každodenní život.

Straightforward closure

Easy to use closure technology makes the Protector quick to put on and take off.

Charging the battery even with the Protector

Thanks to an opening on the back of the Protector, the Genium knee joint can be charged without having to remove it. Simply thread the battery charger through the opening for this purpose.

Volume compensation

The length and calf circumference of the Protector are individually adapted, so that the volume under long clothing corresponds to that of the sound leg.

Knee pad

A pad in the area of the patella makes kneeling comfortable and safe.Výhody pro vás

Spolehlivá ochrana

Protektor je zkonstruován z lehkého a zároveň velmi pevného karbonu a spolehlivě ochrání vaše Genium před poškrábáním a nárazy.

Snadné použití

Carbon Protector si můžete sami kdykoli nasadit a sejmout. To také usnadňuje čištění.

Sportovní design

Při nošení s kratším oděvem má Carbon Protector atraktivní vzhled díky svému modernímu a sportovnímu designu. Dynamické tvary Protectoru a karbonový povrch přispívají ke konečnému vzhledu.