Koleno a noha


Patella Pro

Patella Pro je dynamická ortéza stabilizující čéšku. Udržuje čéšku ve správné pozici při všech pohybech během flexe i extenze.

více

Ortotronický systém C-Brace®

Systémem C-Brace® mění Ottobock dosavadní způsob myšlení v ortotice. Jako první mechatronický systém na světě SSCO® řídí jak stojnou, tak i švihovou fázi pomocí unikátní technolgie snímačů.

více

Genu Arexa

Po zranění kolenního vazu stabilizuje ortéza s pevným rámem Genu Arexa koleno během procesu hojení a zabraňuje nežádoucím pohybům.

více

Ortotický systém Aqualine

Se systémem ortézy Aqualine uvedl Ottobock na trh jako první na světě vodotěsnou pomůcku pro podporu chůze navrženou specificky pro použití v mokrém prostředí.

více

Xeleton

Po zranění kolenního vazu stabilizuje ortéza s pevným rámem Xeleton koleno během procesu hojení a zabraňuje nežádoucím pohybům.

více

Ortotický systém E-MAG Active

E-MAG Active - elektronicky řízený systém kolenního kloubu pro vybavení při ochrnutí dolní končetiny

více

Genu Neurexa

Genu Neurexa poskytuje dobrou podporu po cévní mozkové příhodě. Stabilizuje koleno a zabraňuje hyperextenzi kolenního kloubu. Ohýbání kolene je pak stále možné.

více

Free Walk

V případě částečného nebo úplného ochrnutí nohy umožňuje Free Walk prakticky přirozenou chůzi a také větší bezpečnost a stabilitu.

více

Genu Direxa

V případě potíží s kolenem i při slabé až střední nestabilitě (uvolněné vazy) ortéza pomáhá koleno stabilizovat.

více

Genu Direxa Stable a Genu Direxa Stable open

V případě potíží s kolenem s pocitem nestability, kdy musí být pohyb kloubu omezen, ortézy Genu Direxa Stable koleno stabilizují.

více

Genu Sensa

V případě bolesti, otoku či zánětu bandáž Genu Sensa stabilizuje koleno, ulevuje mu, podporuje jeho funkce a pomáhá zmírnit bolest.

více

Unilaterální kloubový systém

V případě parézy nebo paralýzy svalstva dolní končetiny zajišťuje unilaterální kloubový systém integrované vybavení.

více

Kloubový systém CarbonIQ

Systémové klouby CarbonIQ jsou vhodné pro ortézy používané při částečném nebo úplném ochrnutí dolní končetiny. Jsou velmi lehké a zároveň odolné vůči mechanickému poškození i vůči stříkající vodě.

více